| Emmalin a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mai fiu asa mica de inaltime?
Am 14 ani, 1m 50 si 40 de kg. Toata lumea zice ca sunt foarte mica. si ca de ce nu mai cresc?! laughing
Nu stiu ce sa ma fac... Toate fetele de la mine din clasa sunt inalte si frumoase. Acum o luna era o fata mai mica de inaltime decat mine, acum e mai inalta. Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De regulă fetele cresc până la vârsta de 16 ani.
Poţi practica sporturi de înălţime cum ar fi volei, înnot.
Te pup!

| kiduţa18 a răspuns:

Apucă-te de un sport gen Basket pentru că o să creşti de la sport. Dar până atunci, nu băga lumea în seamă. Cine te iubeşte, te iubeşte aşa cum eşti!

| CrunkBoy a răspuns:

Da ia numai asculta de lumea din jurul tau, toata lumea vrea sa iti faca rauwinking tu vezi-ti de viata ta si ai sa vezi ca sunt unele avantajewinking si cel mai important distreaza-te la maxim!

| pitik36 a răspuns:

Si eu am mai avut cativa prieteni mai scunzi si sau dus la basket si dupa un timp sau mai inaltat. Poti sa joci si la scoala in ora de sport daca nu vrei sa te inscri undeva. laughing