| lmisa81 a întrebat:

Hei TPU
Ce programe de modificat si de taiat poze stiti?

Funda la cele mai multe!kiss

5 răspunsuri:
| Mist a răspuns:

Photoshop
Zbrush
baftawinking

| biancabellaa a răspuns:

Eu folosesc photoscape dar am inteles ca cel mai bun este photoshop CS5.
uite de unde poti sa downloadezi photoshop CS5. Dar trebuie sa fii logat pe site ca sa-l poti lua.
http://www.adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?product=photoshop&promoid=GWYUJ

despre cum sa-l folosesti cauta pe youtube :Adobe photoshop cs5 tutorial

sper ca te-am ajutat

| Sonyasss a răspuns:

Photoshop, photoscape, photoinstrument, photoshine, photostudio... funda?

| Sonyasss a răspuns:

Photoscape, photoshop, photoinstrument, photoshine, photostudio. funda"?

| myrab3la_4006 a răspuns:

Incearca photoscape-ul; photoshine-ul si merge chiar si in paintwinking eu am pus poze editate cu programele astea p hi5 si arata bine:p