| Stooorm a întrebat:

hei TPU! Ce telefon imi recomandati? un htc.sau alt ceva? ( eu ma handeam la un htc chacha care nu e extrem de scump dar nu stiu ) voi ce ziceti ce telefoane sunt bune dar nu foarte scumpe?

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

--> Eu ti-as recomanda un BlackBery` :::
--> Este un telefon foarte bun si de calitate + ca nu este foarte foarte scump!

---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

1 răspuns:
| TeIubesccc a răspuns:

E f bun Htc`ul. Eu zic sa iti iei unul. Personal am un Samsung Galaxy Mini, dar si eu am vrut sa`mi iau un Htc [wildfire]. Sunt foarte bune Htc`urile in general.