| Lykee a întrebat:

Ce telefoane noi si bune imi recomandati dar care sa nu fie nici foarte scumpe pana in 500 lei?

Răspuns Câştigător
| DumitrescuMicky a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi un
Samsung GT S5230. E ieftin, desi e smartphone cu touchscreen. Eu din-asta am si e foarte bun, nu se blocheaza niciodata si e foarte usor de folosit.

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Samsung galaxy mini sau Samsung galaxy 5 ambele au sistem adroid si sunt mai bune decat cele mentionate de altii.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Iti recomand un telefon pe care il am si eu, daca stai in Bucuresti poti sa il cumperi de unde l-am cumparat eu, sau poti sa il comanzi pe net. daca vrei zi-mi ca iti dau informatii

| StewartCassie a răspuns:

Buna
Eu mi-am cumparat de curand un Nokia C3(Blackberry) si este destul de bun. L-am gasit la pretul de 450 lei. Il primesti cu tot cu card, casti, incarcator si instructiunile lui.
Multi au telefoane de acest gen si pana acum nimeni nu s-a plans de ele happy
Mai bine ti-l cumperi dintr-un magazin, cum am facut eu, pentru ca daca il iei din piete, risti sa nu ai toate componentele.
O zi frumoasa kiss

| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Samsung star II sau Samsung star III.sunt foarte bune.

| SomethingInTheWay a răspuns:

Samsung Chat 322 sau Samsung Chat 335. happy

| WTF21 a răspuns:

Eu am un Samsung star II si l-am luat cu 400 lei fara abonament dar cu abonament de 12 euro este 39 de euro

| Girtoi_Alberto_1997 a răspuns:

Sall iti recomand Sony Ericsson xperia x10mini