| CristinaCrisa6999 a întrebat:

Hei TPU.Cine imi poata recomanda maxim 15 carti meritate sa fie citite de pe wattpad. Si ati putea sa imi spuneti o parere despre,, Sex and Danger Vol 1 si Vol 2" scrisa de BlackAndRed69.As vrea sa o citesc dar nu stiu daca e buna sau nu.Nu as vrea sa imi pierd timpul de geaba. Mentionez dupa Wattpad.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Sunt multe carti ce merita citite.In opinia mea. Fiecare gandeste diferit.Nu am citit cartea amintita de tine.

| Ceva123 a răspuns:

De ce nu iei carti autentice de autori buni contemporani si moderni, care scriu original, gramatical bine si toate cele pe wattpad sunt copii frustrati sexual si cliseuri in 99% din cazuri.