| Laura20035647 a întrebat:

Am gasit aceasta poveste pe Wattpad și nu știu oare merita sa o citesc? Se numește Dragoste pentru vloggeri și e scrisă de LoveFamily321.Va întreb fiindcă nu vreau sa imi pierd timpul inutil dacă povestea nu e faina.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu orice poveste de pe Wattpad îți irosești timpul.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Daca nu te intereseaza sau daca ai timpul limitat nu merita sa incerci.Eu unul nu am citit-o,dar am timp, daca as gasi-o si m-ar atrage ceva la ea as citi-o, poate la tine nu este valabil, organizeaza-ti prioritatile, nu astepta sa-ti dea cineva un raspuns corect, nu exista asa ceva...

| Defalucy a răspuns:

Doamne, dar nu iti pierzi timpul punand aceasta intrebare? Daca citeai 2 capitole pateai ceva?

| Lucky28 a răspuns:

Am avut cont de Wattpad. Majoritatea povestilor sunt de proasta calitate, niste aberatii. Bineinteles, sunt si carti bune, dar majoritatea (mai ales cele cu vloggeri) sunt niste prostii. Eu nu am citit-o, de mult am renuntat la cont, insa, cum a zis NuGaseamNumeLiber e posibil sa fie o aberatie. Nu vreau sa te fac sa te simti prost, dar asta e adevarul despre Wattpad. E posibil sa fie una din cartile bune dar nu ii dau prea multe sanse... O carte reala nu prea te dezamageste, pentru ca nu prea isi permite lumea sa scoata prostii...