| alexandraioana04 a întrebat:

Cine stie cat costa cursurile de street dance pentru adolescenti la scoala de dans Onebeat?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| what18 a răspuns:

Perioada cursurilor de dans este 31 august-11 septembrie pana vineri de la 13:00 la 16:00 ( old school hip hop new school hip hop puping dancehall studio dance ) break dance afro dans contemporan si balet. Cursul costa 250 lei.Mai multe imformatii poti sa iei de pe site-ul scolii de dans www.onebeat.ro

| what18 a răspuns (pentru what18):

Fundita? laughing

| alexandraioana04 explică (pentru what18):

Multumesc pentru informatii

| what18 a răspuns (pentru alexandraioana04):

Cu placere happy

6 răspunsuri:
| what18 a răspuns:

La ce categorie te intereseaza? Ce stil de dans?

| alexandraioana04 explică (pentru what18):

Nu prea stiu exact care sunt toate stilurile care se practica la aceasta scoala, dar in m-ar interesa pentru intrarea intr-o trupa.

| what18 a răspuns:

In functie de stil pretul este diferit. Scuze nu te pot ajuta daca nu imi spui ce stil de dans ai vrea sa practici sad Se practica si salsa si vals si hip hop si breakdance ...multe