| Roxidd19 a întrebat:

Cu ce sa ma dau sa-mi creasca mai repede parul? Uleiul de ricin este bun? cum se foloseste? si cam in cat timp iti creste parul dela el?

Răspuns Câştigător
| ada97 a răspuns:

DA uleiul de ricin este chiar bun...Pai :amesteci uleiul de ricin cu un ou.il bati bine pana se face spuma si pe urma te uzi putin pe par sa ai parul umed si iti dai cu el in tot capu' iar dupa il lasi cam 30 de min sau o ora depinde cat rezisti cu el in kp.Parul ar trebui sa-ti creask in cateva luni.Si nici nu este skump in jur de 5 lei.happy Sper ca te-am ajutat, Fundaa?puppy dog eyes

1 răspuns:
| andras14 a răspuns:

Este foarte bun trebuie sa-l dai cu 2, 3 ore inainte sa te speli pe cap si o sa vezi niste rezultate foarte misto, pentru ca nu numai ca iti creste mai repede dar si ti-l regenereaza si ti-l intareste