| Gabriela_Nicol_1997 a întrebat:

Hei TPU?:*Cum deblochez un telefon Alcatel onetouch? Imi apare"prea multe incercari esuate".Dau >fundita:d

2 răspunsuri:
| fastXandXcurious a răspuns:

Daca ai net, trebuie sa-ti bagi mailu acolo asa cum probabl scrie, daca nu ai. pai. trebuie sa-l duci la un sediu din asta Vodafone, Orange etc. sa ti-l faca. asa am patit si eu cu telu lu fratm. sper ca te-am ajutat

| Radu_Sorin_1972 a răspuns:

Va rog frumos ma ajuta sipe mine cineva sa deblochez un telefon Alcatel onetouch tlio14a1 ami da sama loghez pe fezbuk pun parola si adresa de imeil si nu ma loghez va rog ce pot face