| Belllla a întrebat:

Cum fac ca cererile de prietenie pe care le am in asteptare sa devina urmaritori? Sau cum sa am urmaritori?

2 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, ai rabdare, poate ca esti un timp blocata. Poate ca ai dat prea multe cereri si nu au acceptat cei ce vor sa ii ai prieteni. Daca iti vor accepta mai rapid, apoi trimite mai multe. Daca nu, asteapta ca timpul sa te rezolve. Bafta!

| Belllla explică:

Raspunsul e total opus. Eu am 215 cereri de prietenie la care trebuie sa raspund (accept sau nu ) si ma gandeam ca le-as putea transforma in urmaritori.