| jessikz0r a întrebat:

Mi-am activat si eu abonatii pe facebook, cum fac sa fie abonati cei care-i am in asteptare la cererile de prietenie? Sau nu merge?

3 răspunsuri:
| CrissRules a răspuns:

Din pacate nu merge decat daca dau ei follow, tu nu poti sa ii faci sa se aboneze la contul tau. Funda?happy

| jessikz0r explică (pentru CrissRules):

Auzi pai fi atent mai pateam sa ma scoata cineva de la prieteni si cand ma uitam eu ii urmaream fara sa vreau ...adica cand ma scoteau eram la follow fara ca sa stiu.Cum se poate? Dupa asta iti dau funda laughing)

| CrissRules a răspuns (pentru jessikz0r):

Hmm..pas,n-am idee laughing)