| iKaede a întrebat:

Hei TPUhappy.
Cum prinde albastrul de metil/violetul de gentiala mai bine? Daca le diluez in apa, daca le amestec cu nuantator blond sau daca le pun in balsam *mentionez ca balsamul imi ingrasa parul foarte repede dar eh, orice pentru parul dorit*?
E urgenttttt, funda

2 răspunsuri:
| iKaede explică:

Gentiana* pardon

| Neo12 a răspuns:

Eu mi-am colorat vârfurile cu albastru de metil şi după mi se lua pe haine, pe pernă şi era naşpa. Am renunţat să-l fac cu el. Mai mi-l făceam şi cu hârtie creponată şi aia era chiar ok.