| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun subtritare la un film în VLC media player? Nu merge nici să trag subtritarea pe video, nici daca dau acolo la adauga subtitlu. nimic sad! Alte idei?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Inseamna ca subtitrarea nu e.srt, nu e compatibila! Cauta alta subtitrare pentru film si de regula sa fie identica cu numele filmului. Asa merge!
Exemplu, daca filmul se numeste
Man of Steel 2013 720P TS XviD MP3 MiLLENiUM
atunci subtitrarea trebuie sa fie Man of Steel 2013 720P TS XviD MP3 MiLLENiUM.srt
Si nu merge daca e Man Of Steel 2013 V2 CAM AAC x264-SSDD.srt

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Are deja același nume.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Despre ce film e vorba? Spune-mi exact numele lui cum scrie sub fisierul video.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Nu mai contează l-am văzut pe net. Mulțumesc oricum!

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere! wave bye, bye