| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, cum sa fac sa par mai matura? Am 20 de ani dar oamenii nu-mi dau mai mult de 15.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu ar trebui să îți faci atâtea griji.
Bucură-te că arăți mai tânără decât pari.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

De ce ai vrea sa faci asta?
Mie chiar imi convine situatia (in cazul meu).

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Bucură-te că arăți așa, altele și-ar dori să nu arate de 35 la 20 laughing.

| Angelindeed a răspuns:

Daca arata-i de varsta ta incercai sa pari mai tanara

| ElenaEly18 a răspuns:

Fumezi cat mai mult, iti indrepti parul si te dai cu creion dermatograf pe ploape.Si mai trebuie sa umblii numai cu maieuri, tocuri cat mai inalte(daca nu poti merge pe ele poti sa iti iei pantofi cu platforma) si fuste mini sa ti se vada bulanele.Ti-ar place sa fii asa?