| lolicaa a întrebat:

Hei TPU cunoasteti un telefon mai bun din toate punctele de vedere decat Samsung Galaxy SIII? Dar cam la acelasi pret.

Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Samsung Galaxy Note II, Samsung Galaxy s4, Sonny Xperia Z sunt cele mai noi si mai bune, dar daca esti fata sincer te sfatuiesc sa ramai la S3 pentru ca nu cred ca ti-ar conveni sa umblii cu o farfurie dupa tine laughing S3 e perfect si e tot ce ai nevoie.

| SabinaRsT a răspuns:

Este foarte bun asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S IV.Ieri,sambata 27 aprilie a aparut in Romania.

| Own3r a răspuns:

Iphone 4

| andreeadenisa22 a răspuns:

Iphone 4. laughing

| Annitu30 a răspuns:

Maybe Samsung galaxy s4

| StefStefStef a răspuns:

HTC One, Samsung Galaxy Note II, Samsung Galaxy s4, sunt cele mai bune telefoane pana in prezent... FUNDA ^_^

| cOsmania a răspuns:

LG optimus G, Samsung Galaxy S4 sau un iphone

| lelelelelel a răspuns:

Optimus G, s4 sau iphone(dar nu-ti recomand)