| Cristiiiish a întrebat:

Cunosc un baiat de 2 ani de zile dar nu am fost niciodata ceva mai mult decat colegi de clasa. Cu toate astea, intre noi doi a fost mereu o atractie fizica puternica pe care au observat-o multi : de multe ori imi zambeste, se uita la mine, imi face cu ochiul etc. De curand am inceput sa vorbim in fiecare seara si el mi-a propus sa fac dragoste cu el. Bineinteles si inainte a mai batut apropouri si mi-a marturisit ca si el simte o atractie fizica puternica pentru mine. Eu nu i-am dat un raspuns exact chiar daca el a insistat, si cand ne-am intalnit fata in fata nu ne-am mai vorbit. Acum ne evitam de parca nu stim unul de existenta celuilalt si nu inteleg de ce, deoarece nu ne-am certat. Cu toate astea, de multe ori vrea sa imi vorbeasca, imi mai arunca cate o privire si imi face complimente. Sincera sa fiu nu inteleg daca insemn ceva pentru el sau nu. Intr-o zi i-am zis ca nu vreau sa o fac cu el si mi-a spus ca nu vrea sa ma piarda, ca se vede ca il plac si ca si eu simt aceeasi atractie fizica fata de el, ceea ce este si adevarat. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce ii mai acorzi importanta astuia cand ti-a zis clar ce vrea de la tine. Daca vrei sa fii `depozitul` lui, n-ai decat sa te tii dupa el in continuare.

| Elena9328 a răspuns:

Părerea mea este că nu totul se rezuma la sex. Daca el nu vrea sa înțeleagă asta, nu i de tine.