| anonim_4396 a întrebat:

Hei` TPU,daca pe ladypopular iti cumperi un apartament[nu il inchiriezi] ,cand il vinzi iti da bani in $ sau diamante?FUnda!

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Iti da in $ deoarece tu l-ai cumparat in $. Esti sigura ca vrei sa il vinzi? Nu vei primi prea multi $. ( cu max. 200 $ mai putin decat cu cat la cumparat! ).
Eu iti urez succes.winking

2 răspunsuri:
| stormer a răspuns:

Lovelyix are dreptate dar vreau sa te intreb cum te cheama pe lady popular?

| Rawwrr a răspuns:

Mirelabutterfly sunt level19, dar nu mai intru pe el, lucrez la un nou cont!big grin