| AdryShyAtat a întrebat:

Daca stiti atat de multe, atunci sigur nu stiti unde adresa sau unde sta Dorian Popa... Deci stiti?

6 răspunsuri:
| Anon352 a răspuns:

Pai draga mea '' AdryShyAtat'' nu toata lumea este obsedata de Lala Band. nu am nimic cu ei, imi place Pariu Cu Viata, dar sa fim seriosi! In ziua de azi toata lumea e obsedata de ei, si nu zic ca nu e ok sa iti placa sau ceva de genu, pentru ca. e ok! sunt artisti, ii admiri, iti plac, ok! dar nu trebuie sa fii chiar in halul asta de obsedat de ei, si daca afli unde sta Dorian Popa, ce? crezi ca o sa il vezi vreodata, sau ceva? da, poate il vezi, la un concert sau prin oras, in mall etc. dar crezi ca daca te-ai duce la el acasa ca o disperata te-ar baga cineva in seama? ba din contra, ai primi o injuratura si ar chema si politia daca nu ai pleca. super tare distractie, huh? chiar nu va inteleg, si revistele Bravo si Bravo Girl. apai pe ele chiar nu le inteleg, atatia fani exista carora le plac si alte seriale in afara de Pariu Cu Viata, Criss si Vlad poveste de dragoste incredibila si triunghiul amoros dintre Liviu, Ioana si Andrei. Pai ce ma doare pe mine ca ei formeaza un triunghi amoros? da frate, pune o data subiectu asta. ok, de acord. da nu ne omora la creier tot timpul cu ei. de ce nu pot sa puna si alte seriale/cantareti(mai e si 1D care e postat foarte des, dar nu sunt exagerati). postati frate si voi, The Vampire Diaries, Supernatural, Glee, Grey's Anatomy, Once Upon a Time, Lost, Pretty Little Liars, si muuulte altele. cantareti? Madonna, Rihanna, chiar si Justin Bieber, ca in ultimul timp si el e defavorizat., Michael Jackson, ce, ati uitat de el? Nicki Minaj, Sean Paul, Eminem, ce, ei nu exista? doar Lala Band? TRUPE DE ROCK. Nightwish, Paramore, Linkin Park, Tokio Hotel, Green Day, etc. ce, si de ei ati uitat? mai lasati-ne frate cu Lala Band si toate rahaturile. Chiar nu am nimic cu ei, dar exagereaza. Ups, m-a cam luat valul. Sorry! (nu a fost cu intentie rea sau ceva, pur si simplu. mi-am zis parerea! ) numai bine. hugs and kisses

| AdryShyAtat explică (pentru Anon352):

Eu am intrebat altceva si tu ai raspuns altceva asaca nu te mai bagadaca nu sti sa raspunzi tongue

| Anon352 a răspuns (pentru AdryShyAtat):

Tu nu mai intreba daca nu stii sa scrii tongue Whatever

| EuAli a răspuns:

Sta in Bucuresti si s-a nascut in Constanta.

| AdryShyAtat explică (pentru EuAli):

Asta stiu si eu dar ma refeream strada blocul/casa nr de usa