| AlexandraAndaSufletel a întrebat:

Cine se joaca Burn Buddy pe facebook? Vreti sa dati add sa devenim vecini;;) http://www.facebook.com/profile.php?id=100000269438786&r ef=tn_tnmn

Răspuns Câştigător
| ღzambeteintropatilaღ a răspuns:

Buna.Ce level ai pe Barn Buddy? Eu sunt Lavinia Elena. Funda?

| AlexandraAndaSufletel explică (pentru ღzambeteintropatilaღ):

Sunt la un niv

| AlexandraAndaSufletel explică (pentru AlexandraAndaSufletel):

Am vrut sa scriu:"sunt la un level mic, sunt incepatoare(18 lvl)sper ca intelegihappy