| bulineneserioasedecicolata a întrebat:

Hei TPU dau funda:*.
Imi place de un baiat. Vecina mea ii colega cu el de clasa. suntem la scoli diferite. Ea a aflat ca imi place de el si l-a intrebat fara sa stiu eu daca ii place de mine si a spun "da". Eu doar dupa o saptamana am aflat asta straight face. ieri varul meu l-a intrebat pe "el" : "O cunosti pe? " si el a spus ca da. iar varumeu a spus "am auzit ca iti place de ea si vrei sa stai cu ea" iar el a spun ca ii place de mine dar se mai gandeste daca vrea sa stea cu mine. Iar astazi i-a spus ca nu vrea sa fie cu mine sad!

Deci. ce sa fac? inseamna ca nu ma place sau de ce nu vrea sa fie cu mine? P.S : El ii foarte timid big grin!

1 răspuns:
| pLeX a răspuns:

Intalnitiva din greseala cu un prieten comun( varul tau sau vecina) si apoi ei sa va lase singuri...