| Bianca_9857 a întrebat:

Hei TPU, de când am început clasa a7-a au venit colegii noi, printre care și eun băiat, este mai mare decât mine cu un an, încă de la început l-am simpatizat, dar pe parcurs m-am îndrăgostit, colegii au aflat și îl tot întrebau da că mă place, iar răspunsul lui era : " Nici de ar fi ultima fată de pe pământ" uneori, mă uitam insistent la el, și m-a întrebat dacă nu am TV acasă, ei bine, am plâns din cauza lui, am încercat să fiu indiferentă dar sincer mă doare, i-am dat odată o foaie de desen, dar n-a acceptat-o fiindcă era de la mine, anul acesta când voi fi a 8-a aș vrea să mă trateze măcar ca și pe colega lui, unii îmi spun că mă place dar nu vrea să arate pentru că îi este frică de ce vor spune colegii sau prietenii lui, alții spun să îl uit, dar nu pot.
Voi ce spuneți, mă place? sau nu?, ajutor sad.

Mulțumesc pentru cei care îmi iau întrebarea în serios kiss ( fundă pentru cel mai bun sfat.)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea.vb cu el undeva unde sa fiti doar voi... daca spune nu sau daca nu esti tu in preajma lui lasa-l.vor fi si altii. happy