| litere123 a întrebat:

Hei, TPU. De o lună de zile simt că nu mai sunt eu, nu mai sunt conștientă de absolut nimic. Uit ce fac zilele trecute, mă pierd încercând să-mi amintesc în ce zi/data suntem, sunt super stresată cu studiu și simt că nu trăiesc cu sufletul, ci doar cu trupul. Mă simt pierdută prin gânduri și sincer, am avut un an greu, încărcat cu stres și lacrimi. Ce aș putea să fac ca să îmi revin?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pauză, să faci pauze. Pauzele lungi și dese aduc succese.

| Donsavas a răspuns:

Sa mergi la un psihiatru! Cu medicatie, iti vor dispărea gândurile astea obositoare.