| IngerCazator a întrebat:

de pe ce data incepe vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Vacanta de iarna :22 decembrie-13 ianuarie

vacanta de primavara:6 aprilie-21 aprilie

vacanta de vara:22 iunie-8 septembrie
Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru Adelina004):

Ai auzit prost de la cine ti-a zis, cum naiba sa incepem scoala pe 8 Septembrie? incepem pe 10 toata ziua. pa

| Adelina004 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

De fapt nu nu am auzit prost sa stii! Incepe pe 8 deoarece primim mai multa vacanta de pasti si acum de craciun.Normal nu trebuia sa fie atata vacanta.winking

6 răspunsuri:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Vacanta de iarna incepe de pe 22 decembrie si se termina pe 13 ianuarie! Pa! Sper ca ti-am fost de folos!

| SpeșălGirl a răspuns:

Am auzit ca de pe 22 Decembrie.

| camay14 a răspuns:

22 decembrie si tine pana pe 13 ianuarie. Funda?batting eyelashes

| cryss97 a răspuns:

Vacanta de iarna ince pe pe 21 decembrie, lumeee