| MadalinuskaIonuska a întrebat:

Deci clasa mea (a6a) mai are un meci contra a4a care joaca bine fotbal dar si baietii nostri is cei mai buni din scoala(clasa noastra) Va rog mult mai dati-mi niste cantece de genul: "jos a4a la gunoi ca fotbalu nu-i de voi" sau "hai a6a joaca bine galeria e cu tine" dati-mi cat mai multe va rog! Dau FUNDA la cele mai multe cantece! Cat de repede va rog!

5 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Ce mas rade sa va bata aia din a 4 doamnelaughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreti sa ii faceti sa planga pe aia din a 4a?

| John90 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme...in schimb va puteti aduna voi toti copii sa strigati in cor asa

| MadalinuskaIonuska explică (pentru John90):

Daca nu stii nu raspunde doar sa iti bati joc!