| Eliaanaa a întrebat:

Deci, Prietenul meu are 15 ani, iar eu 14, ne intelegeam foarte bine, am fost impreuna de 2 ori, prima oara, eu m-am despartit de el, fiindca nu ne vedeam mai deloc. Apoi, despartirea a durat cam o luna, in acel timp, el isi gasise o iub. pe nume Ana Maria, o cunosteam pe tipa, doar din privire, cea mai mare fraiera, vrea s-o bata toata scoala ei. Baiatul, a vrut sa ne impacam, insa era atat de,, afectuos incat mi-am dat seama ca doar face misto, insa tot a continuat asa vreo saptamana, dupa care am acceptat sa ne impacam. El sustinea ca s-a despartit de aceea fata. Insa acum vreo 2 saptamani, am devenit si mai sigura ca el vrea doar sa fie cu mine la misto, se purta aiurea, are vrajeala proasta. am discutat cu el... Acum vreo 4-5 zile, am pus o colega sa se dea la el, colega mea l-a intrebat daca are prietena, si el a spus da, a numit-o Ana Maria, colega mea mi-a spus, si atunci i-am spus si eu lui, insa abia aseara mi-a spus: "Azi dimineata m-am despartit de aia, va plac pe amandoua la fel", nu am stiut ce sa spun sau ce sa fac, asa ca l-am numit "nesimtit". El s-a suparat si a plecat... insa nu regret ce aam facut
Eu inca il iubesc, insa nu ca la inceput. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea...nu stie nici el ce vrea, din moment ce nu poate sa aleaga pe una dintre voi.
Sfatul meu este sa te desparti de el. Sunt sigura ca nu va iubeste pe niciuna, ci doar va place. Este o mare diferenta happy
Acum, daca nu il mai iubesti ca la inceput, eu sunt sigura ca vei ajunge sa nu il mai iubesti deloc.happy
So... uita-loh go on. Nici nu stie cat e de penibil sa se poarte asa cu o fata, sa ii spuna asa ceva in fataoh go on. E clar ca e disperat dupa atentiebig grin
Daca el crede ca fetele sunt niste papusi pe care le manevreaza cum vrea, se insealahappy Spune-i ca e un fraier si sa te sune cand se maturizeazalaughinglaughingkiss [glumeambig grin]
Bafta!

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

E clar, e prost.
Cum sa spui "va plac pe amandoua la fel"?
Asta denota faptul ca este un baietel care nu stie ce vrea, caruia ii face placere sa se joace cu sentimentele altora.
Lasa-l. Mai sunt baieti pe lumea asta.
Sa ramana cu cealalta, sa-si bata joc de ea.batting eyelashes

| Bibiuca a răspuns:

Ma crezi ca si eu am aceeasi problema?laughing. Doar ca eu sunt de partea cealalta.Adica el a fost cu mine si s-a cuplat cu cmpb a mea.Acum iar se da la mine si s-a despartit de ea.Eu una nu-l mai cred, nu e prima data cand face asta.Eu zic sa nu oferi iubire cuiva care nu merita, iti faci singura rau. Daca va iubea pe amandoue era normal ca nu fie cu niciuna.Pentru k altfel isi batea joc de una din voi.Eu zis sa-l lasi cu Ana Maria si sa nu-i mai dai satisfactie.(imi pare rau ca e o parere mai drastica.dar e cel mai bine, ma rog asa cred ca e cel mai bine). DEcizia iti apartine.

| AndrEeaAndRe23 a răspuns:

Ma, niciun baiat nu spune: "Va plac pe amandoua la fel" e clar e un nesimtit si parerea mea el e intr-o relatie doar ca sa vada altii ce scmecher e rolling eyes

| Akaneee a răspuns:

Mda...isi bate joc de tine happy. Cand un tip zice '' va plac pe aman2 la fel'' e cam ciudat happy si se da de inteles... tu fa ce crezi tu ca ar trebui sa facihappy.