| IngerCazator a întrebat:

E ceva daca ma duc azi sa colind? Si ce colind sa cant! Dau funda! happy :*

Răspuns Câştigător
| ViseCiufulite a răspuns:

E cam devreme, mai asteapta pana luni. Dar daca tu vrei acum, te poti duce, dar cei pe care ii vei colinda, nu vor sti ca se merge azi, si nu cred ca vei primi mare lucru.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal luni seara se colinda

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Noi mergem cu conindul duminica seara si dupa aceea cu diferite chestii. Astazi nu are rost sa te duci.
*-*

| FemeiaPisică a răspuns:

De obicei se colinda pe data de 24 decembrie.

Poti sa iti alegi un colind si sa il exersezi aici :
http://www.apropo.ro/fun/cele-mai-frumoase-colinde-romanesti-audio-5202185

| IsabelaIssa a răspuns:

In ajun trebuie sa te duci. happy

| BlackEyedGirl a răspuns:

De obicei si duce cu colindul pe 24 decembrie, dar unii obisnuiesc sa se duca si cu cateva zile inainte. Poti sa canti ce colind vrei si pe care il stii mai bine

| SellyStefy00 a răspuns:

Pai poti colinda " Cei trei crai de la rasarit " sau " Corala Cantemus Banatum - Dimineata lui Craciun ":* / FUNDA?

| Kosmo a răspuns:

Pai nu ai voie pentru ca trebuie sa fie o sarbatoare de cracin cum ar fi : steaua, plugusorul, buga sau capra