| Rossie a întrebat:

Hei TPUhappy.Eu sunt noua pe twitter si faza e ca nu ma prea priceplaughing. Adica de exemplu daca vreau sa i tweetez cuiva, acelei persoane i apare? Sau care e faza cu twit cam? Am inteles o persoana poate fi vazuta de mai multe persoane.Aaa da si inca o intrebare.Cum iti dai seama daca cineva este pe twitter in acel moment?

1 răspuns:
| XnameX a răspuns:

Si eu sunt noua si nu ma prea pricep dar poti sa imi spui cum te cheama pe twitter ca nu prea am prieteni pe acolo sad