| anonim_4396 a întrebat:

am si eu cateva nelamuriri in legatura cu twitter-ul...de ex intru pe profilul unei pers, d p twitter( si eu am cont) si daca dau 'tweet to..." ( "butonul" care se afla in partea dreapta a paginii) ceea ce scriu acolo, acelei pers unde apare? ca eu nu am vazut unde se duce sa zic asa acest tweet. Sunt noua pe twitter si nu prea am inteles cum e cu treaba asta; am lasat un tweet cuiva si nu apare nicaieri, eu repet lasand tweet ul acela, pri "tweet to".
multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AncutaM a răspuns:

Apare pe wall-ul ei. Nu stiu exact daca se numeste wall, insa intelegi tu ideea.