| Skittles19 a întrebat:

FUNDA!
M-am trezit dimineata cu o durere de cap de imi vine sa ma arunc pe geam. Nu am Algocalmin si am luat un Antinevralgic, dar tot ma doare. Ce sa mai fac?
Astept raspunsuri.
Pa, pa! kiss

Răspuns Câştigător
| Pau a răspuns:

Heey`!
Si eu tot asa m-am trezit,am crezut ca mor de durere x_x
E din cauza caldurii prea mari, incearca sa bei multa apa si sa mananci, sa nu ti se faca si rau pe deasupra ca atunci va si fi mai rau
Ceau` :*

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Poti lua Pastile Nurofen Forte sau Burana

| DiaNa357 a răspuns:

Buna.
Poti sa-ti pui o compresa rece pe cap si sa stai relaxat.
Poate ca nu ai mancat si de aceea, mie mi se mai intampla.
Sau poate nu ai dormit bine, mai dormi putin si daca si dupa aceste sfaturi te mai doare du-te la doctor ca poate e ceva grav.:*

| Skittles19 explică:

@Lady.Love
Mersi pentru raspuns foarte mult voiam numai sa iti spun ca nu iau multe pastile, abia le suport si incerc sa le evit pe cat mai mult posibil. Si va multumesc tuturor pentru raspunsuri, v-as da funda tuturor daca as putea.
Pa, pa!

| Lady.Love a răspuns:

Din cate imi dau seama iei foarte multe pastile si asta nu e bine...pentru ca organismul tau se va obisnui cu pastile si acestea nu-si vor mai face efectul. Incearca sa iesi la o plimbare in aer curat...si daca o sa ai si putin rabdare iti va trece. happy