| andreea1245876 a întrebat:

Imi puteti spune niste provocari pe care sa le putem face la scoala (in pauza)?

Cele mai trasnite idei primesc funda.

3 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Bună.
1.Să se ducă în cancelarie și să danseze.
2.Să întrebe un profesor daca e liber/a diseara rolling on the floor
3.Să vina la școala cu fasole urât mirositoare și să se ducă printre copii smug cu ea.rolling on the floor
4.Să lingă scările.
5.Să stea pe geam.
6.Să urle prin școala:m-am indragostit de y, sau de x laughing
7.Sa o gâdile pe doamna de servici.
8.Sa se dezbrace.
9.Să-și verse sucul sau apa pe haine.
10.Să scrie pe perete cu fundul ceva haios, eu știu laughing restul, mai înventați și voi.

| SerenaSmiley a răspuns:

Flotari cu picioarele pe banca.
Sa se duca la o profesoara sa ii spuna ca o place

| Gordon_Drake_1997 a răspuns:

Sa pui o pancarda cu semnul,, Da-mi o palma,, unui profesor big grin