| guest244 a întrebat:

Hei TPU, in seara asta m-am uitat la Observator Special, Antena 1 si era un material care prezenta o aplicatie care cica iti spune cand esti fericit sau trist in fine... Stiti cumva cum se numeste? Ca nu s-a specificat

Răspuns Câştigător
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Salut! Aceasta aplicație este instalată pe terminalele Samsung galaxy s6, s7 si note 5.eu am s7 edge si o am in setări, nu este precisa deloc, este la fel ca aplicația pentru puls

3 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Tu nu simti cand esti fericit si cand esti trist? Iti trebuie o aplicatie?

| guest244 explică:

Eu am pus o intrebare, daca stii imi raspunzi daca nu, nu!
Nu e ca nu stiu cand sunt trist doar ca eram curios cum functioneaza.

| guest244 explică:

Merci!