| Andreeamiruna67 a întrebat:

HEI TPU.
La ce vârstă au voie fete la salon? Vreau sa ma fac cu ceara acolo și vreau sa știu și cât costa epilarea pe tot corpul.
DAU Fundă. Mulțumesc

4 răspunsuri:
| bbnnmm a răspuns:

Ai voie să mergi la orice vârstă. Epilarea are prețuri diferite de la salon la salon. Și e de mai multe feluri: braț (lung/scurt) - adică tot brațul sau numai până la cot; axilă; inghinal; picioare (lung/scurt) - adică până la genunchi sau tot piciorul.

| Andreeamiruna67 explică (pentru bbnnmm):

Vreau sa știu dacă costa mult? spre exemplu tu dacă te duci la salon cât plătești?

| bbnnmm a răspuns (pentru Andreeamiruna67):

Cam acestea sunt prețurile aproximative la salonul la care merg eu:
-epilat picioare scurt: 20-25 lei
-epilat picioare lung: 25-30 lei
-epilat inghinal total: 30-35 lei
-Epilat braţe lung: 15-20 lei
-epilat axilă: 10-15 lei
-epilat mustaţă: 10-15 lei
Nu știu exact care e prețul la fiecare în parte, deoarece eu când merg îmi fac mai multe, dar ți-am spus aproximativ. Eu plătesc 100-110 lei pentru: pensat cu ceară + vopsit; epilat mustață; epilat mâini lung, epilat axilă; epilat inghinal; epilat picioare lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ganduri mari inseamna laughing
Femeile sau fetele nu se duc la epilat, decat daca au ganduri mari, sau e vara si stau in ct si trebuie sa mearga la plaja happy