| DirviziuQ a întrebat:

Mama mea zice sa ma duc la salon sa ma epileze pe picioare, doar ca nu stiu, mi-e rusine. De fire sunt mai rusinoasa. Cum sa nu mai fiu asa si cam cat ar costa epilarea cu ceara?

3 răspunsuri:
| LaughingKarima a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine. Doar acele doamne de aceea sunt ele puse acolo, sa te epileze.

| xXGaByxD a răspuns:

Nu are trebui sa iti fie rusine la un salon pur si simplu e firesc

| marola a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine, dar daca chiar nu vrei poti sa te epilezi cu aparatul acasa fara sa nu dai nici un ban la salon.