| adaxbye a întrebat:

Hei TPU,la liceul de arta,cam ca nu ai voie sa faci? Adica cineva mi-a zis ca nu ai voie sa intinzi creionul cu degetul, la desenele in creion :/ Deci?

Răspuns Câştigător
| AlesiaEla a răspuns:

Da, asa este, nu ai voie sa intinzi creionul cu degetul, sa folosesti rigla, sa folosesti creioane hb, sa haşurezi în detaliu pe anumite suprafeţe in timp ce in restul paginii nu stii ce sa faci...sa faci la fel ca altundeva. Nu numai atat, sunt destul de multe lucruri pe care nu ai voie sa le faci..Eu ti.am spus in mare cam ce nu avem noi voie, eu fiind la un liceu de arta.