| Eduard44 a întrebat:

Ma numesc Eduard, sunt un baiat de pe langa Oradea si as fi interesat sa fac o trupa de muzica Pop. Orice solist vocal, chitarist, pianist sau baterist care ar fi interesat si locuieste in Oradea sau prin imprejurimi, ma poate contacta la adresa de skype "bondaredi", adresa de email "edibondar" sau pe profilul meu de facebook : https://www.facebook.com/edy.stefan.18 eu sunt chitarist, pianist si solist vocal, si mi-ar face mare placere sa colaborez cu cineva, fiindca stiu ca trupele de muzica clasica Pop ( in general coveruri ) au mare succes.

2 răspunsuri:
| MrYonXtrez a răspuns:

Interesant, si eu sunt din zona Oradiei si as dori ca pe viitor sa compun niste piese RAP. Momentan nu pot, deoarece nu am calculator si nu am cum sa creez bit-uri, iar versurile nu sunt o problema, fiindca ma descurc cu poeziile, rima, etc.

| HotShot a răspuns:

Minte.Este Shuriken/steregoi si este moldovean.