| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Ma plictisesc grav.Nu mai pot laughing Nu stiu ce sa fac.Sunt foarte plictisita.
Puteti sa imi dati si mie niste idei de activitati? Funditaa :*

5 răspunsuri:
| Iuliiaa a răspuns:

Citeste un blog
uite-te la un film/ serial
citeste o carte
gateste ceva
fa-ti poze
cauta pe yt emisiuni mai vechi care iti placeau si uite-te la ele
raspunde la intrebari pe TPU

| Cameliapantiru a răspuns:

Andreea, nu stiu cum poti ajunge sa te plictisesti cand sunt atat de multe lucruri de facut, trebuie doar sa ai putina imaginatie si disponibilitate. In primul rand, ocupa-te de decorarea casei pentru Craciun, de impodobirea bradului, ajuta-ti mama la curatenie si gatit etc. Citeste, uita-te la un film bun, asculta muzica preferata, iesi cu prietenii la o cafea/la patinoar, bucura-te de vacanta si de sarbatori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzica,joaca-te cu cineva sau singura, invita pe cineva la tine, poti vb cu prietenii pe skype sau la telefon, dormi, te uiti la TV happy

| unpustiobisnuit a răspuns:

Uita-te la toate sezoanele din The Simsons

| claudytza01 a răspuns:

Joaca Arena Modei, e super...dar versiune fashion arena, cealalta versiune e oribila.