| DiidiiDuuda a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o scrisorica? Am cautat fel de fel de mesaje de Craciun dar nu vreau mesaje scurte, vreau ceva emotionant. Am nevoie de ea pentru cadoul unei colege, ne facem cadouri intre noi si eu vreau sa ii dau si o mica scrisoare. Stiu ca o sa spuneti sa scriu eu din inima doar ca nu le am cu astea si vreau ceva mai siropos mai. diferit ce ceea ce stiu eu. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Tu o cunoști mai bine și știi mai bine clipele pe care le-ați petrecut împreună și ce simți. Scrisoarea ori e făcută din suflet ori mai bine nu mai e făcută deloc.