| Dragos_9559 a întrebat:

Hei TPU as dori sa ma ajutati sa-i scriu o scrisoare lui mos craciun "parinti"
dar nu vreau sa contina cereri de cadouri ci chesti din astea emotionante despre craciun
cea mai emotionanta scrisoare catre mos craciun ia funda

Răspuns Câştigător
| jvEcu a răspuns:

Draga Mos Craciun,
Stiu ca nu am fost chiar un baiat atat de cuminte, dar am facut tot posibilul sa iau note mari ca sa imi multumesc parintii, am incercat cu toata vointa sa nu intru in rand cu ceilalti baieti care fumeaza si sa nu fiu un copil problema. Stiu ca tu stii ce stiu si eu si mai stiu ca daca tu intr-adevar esti un Mos bun, o sa ma ajuti cu multa sanatate in viitor mie si familiei mele. Iti multumesc mult Mosule, sper sa ne revedem si la anul!

3 răspunsuri:
| kosmin90 a răspuns:

Draga mosule...Numele meu este... si vreau sa iti spun ca anul acesta nu vreau sa mai treci pe la mine cu cadouri pentru ca acum am inteles ca marile cadouri le am langa mine''adica parinti mei'' as fi foarte fericit daca cadoul meu de anul acesta o s-al trimiti unor copii care chiar au nevoie de ajutorul tau.Iti multumesc pentru cadourile din ani anteriori si iti doresc o calatorie usoara lipsita de incidente.Cu mult drag

| kosmin90 a răspuns:

Aaa si inca ceva sa nu uiti sa pui virgula intre cu,,,, cadouri eu am omiso si s-ar putea sa se supere mosullaughing

| brunetaDolce a răspuns:

Draga moscraciun am fost cel mai lingusitor copil al tau :p