| Deea_2581 a întrebat:

Maine vine prietena mea la mine si vrem sa facem ceva fie cai frumos afara fie ca nu, dati-mi niste ideei pentru cele mai mult dau fundita:*

2 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Pt. afara ceva ce am facut eu cu o prietena.

Am scos la imprimanta aprox. 150 de cartonase mici cat un biletel pe care scria "Zambeste, viata e frumoasa" si am pus o floare si o inima, apoi le-am impartit oamenilor de pe strada care erau tristi.

Sau:

Daca vedeti afara baieti frumosi, faceti-va ca va impiedicati in fata lor laughingsi le cereti nr. de telefonwinking. Merge, dar inainte aranjati-va.

In casa puteti face "ora de gastronomie"...asta cu muzica la max. puteti sa va machiati, chestii ale fetelor

| Helene a răspuns:

In primul rand : Poze love struck Raman in calculator, iar poti sa-ti faci un fisier gen "20. 11. 2010".
Apoi sa va faceti unghiile, sa va machiati exagerat, sa dansati, sa ascultati muzica, sa vb pe mess...
Sper ca te ajut!