| anonim_4396 a întrebat:

Maine de revelion vine prietena mea cea mai buna la mine, si nu prea stim ce sa facem. Avem cateva idei trasnite dar mai vrem! Dati-mi cateva idei, ca si eu va dau o funda mare si GRASA! big grin

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Asa sunt si eulaughing
am cateva idei dar nu destulesad
Poze de pus pe facebook, muzica, dans, glume, film de groaza, filme..., stam pe facebook, pe TPU, cititm reviste, ne facem parul, iesim in oras, ne machiem facem poze ca la studioo, poze artistice, si facem interviuri una de la alta cu telefonele:X ooo iubesc prieteniile:X
PLz o funda mare si grasa:X:X :*

2 răspunsuri:
| pinkdark a răspuns:

Buna.
sa spuneti glume
puteti asculta muzica
sa av uitati la un film. depinde de care va place : comedie, horror, action...
sa dansati
sa faceti poze
sa jucati : remmy...carti ...ect
sa jukati adv sau prov
machiativa, iesiti in oras
sa stati pe net
sa va povestiti intamplari de cand erati mici
faceti poze artistice:daca va palce
si multe altele dar acum nu imi mai vine nimic in minte big grin
un an nou fericit. papa si distractie palcutaa!

| caramell a răspuns:

Pai nu stiu daca la tine se primeste cu uratul...io stau si ma amuz de cei care vin cu uratu, cu capra, cu ursu, chiar si incep sa imi bat joc de ei(adica ii iau peste picior). Ducetzi-va la prieteni cu uratul, sunati cu nr ascuns pe diferite persoane. facetzile farse( farse criminale). mascatziva asa ca de anul nou si sperieti rudele(intra in casa peste ele(am patit-o si eu, si acum cand imi amintesc ma amuz impreuna cu prietenele mele)...as putea scrie la infinit. dar nu stiu cum sunteti voi. daca puteti risca mai multe, sau va temeti de consecintze.

oricum, distratziva.viata e frumoasa, traiesteo din plin dar cu cap

distractie placuta:X:X:*