| Nayuky a întrebat:

Hei TPU mi-am luat niste tenesi cu luminite si as vrea sa stiu cum e cu bateriile la ei. daca credeti ca va ajuta va spun cum se cheama,, firma"ca as spun asa de la care i-am luat..nu stiu cum e cu bateriile daca se reincarca pe masura ce nu ii incalt sau daca trebuie schimbate..Ma poate ajuta cineva? Dau fundita

1 răspuns:
| andy332546 a răspuns:

Te duci in locul de unde ia-ai cumparat sau (daca nu ai timp, sau e prea departe )poti incerca sa te documentezi pe net scuze dar mai multe nu stiu.