| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare mai mult pentru baieti, dar si fetele pot raspunde. Daca exista o relatie de best friend forever intre o fata si un baiat)X si Y) si lucrurile confidentiale ca sa le spun asa le-a zis X unei fete de "incredere" si dupa cateva zile afla ca fata aceea a spus mai departe chiar daca avea incredere in ea. Cei doi s-au certat ea spunand ca incearca sa se schimbe si nu se va mai intampla. Dupa ceva timp lui X ii scapa iar ceva unei fete tot la fel de"incredere" pe care o cunostea de mult timp si iar se supara Y pe X. Ce ar putea fata sa faca pentru a fi iertata? Adica X are nevoie de Y pentru a depasi aceste greseli pe care le-a facut si pentru ca in viitor sa nu le mai faca, dar Y a spus doar sa il caute dupa ce s-a schimbat! Pentru voi baieti, ce trebuie sa faca o fata pentru a fi iertata si fara mistouri si pronografii! Multumesc anticipat!:* Funda la sf

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand o alimanie nu se transforma in om ci ramane asa ca un fel de predator care se camufleaza si sare prin jungla. Eu cand aflu ca cineva m-a tradat tradez si eu respectiva persoana apoi nici sa nu mai aud de el/ea. Oricum eu stiu ce prieteni imi fac doar nu ma bag cu toti falsii/falsele in seama ca sa ma parasca.

| Cristea a răspuns:

Depinde de la caz la caz, de mentalitatea fiecaruia. Daca x si y sunt best friends, indiferent de cate ori y calca stramb, tot or sa ajunga unu' langa altu. Pentru ca vine un moment in care x are nevoie de un sfat/ajutor/orice...si atunci la cine apeleaza? la y.

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Multumesc pentru rasp Cristea mi se pare interesant. astept mai multe raspunsuri dupa care anunt castigatorul