| LuckyDuck a întrebat:

Hei TPU,peste cateva zile este ziua celui mai bun prieten al meu,si nu stiu ce cadou sa-i cumpar,as vrea unul special, sa nu uite de mine dar faza este ca stau la sat si nu prea am ce sa-i cumpar. Aveti niste idei?
Funda >big grin

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

.
ai putea să îi dao poză în ramă cu voi doi dacă sunteţi cei mai buni prieteni sau cu grupul de prieteni.
ar mai fi câteva idei să îi iei haine sau accesori, dacă ai posibilitatea îi poţi da şi asta sau să îi faci o brăţară din aţă.
sau pentru că din câte am înţeles, este băiat îi poţi cumpără vreun joc video.
ar mai fi o idee să faci prăjituri pe care să scrii: "la mulţi ani dragul meul prieten, Gigel. cu multă dragoste prietena ta/prietenul tău Gica/Gicu."
numele sunt puse la nimereală.
baftă, sper să îi cumperi sau să îi faci un cadou frumos.

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Un bibelou frumos

| Kamelia69 a răspuns:

Fa ce handmade; D