| B3stgirl a întrebat:

Hei TPU.
Peste o saptamana este ziua prietenei mele si vreau niste idei de cadouri
Multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Buna.
I-ai putea lua o bratara de argint [cu o inima.pentru ai demonstra cat de mult ti la ea], o carte [eventual], Un tricou, o bluza.happy.
Sper ca te-am ajutat cu ceva [love struck]

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un tricou, o bratara, un lant, un buchet de flori, un animal de plus, o cina impreuna, o petrecere surpriza

| FucktheSystem a răspuns:

Poi cel mai probabil niste haine dragute
Poate si ceva de plus
sau o felicitare

asi fi fost mai explicita daca stiam cati ani arehee hee

| B3stgirl explică:

Pai are 11 anitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rama draguta cu o poza cu voi doua love struck si/sau un lantisor cu un pandativ "best friend"love struck
Sper ca-i va placea puup:*:*:*