| soricori a întrebat:

Prin ce situatii penibile, rusinoase ati trecut? happy Fundita cea mai amuzanta.

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Eram foarte tanar si am mers la local cu un prieten, am mancat si apoi am luat-o pe bere pana le-am uitat numarul.prietenul meu s-a umflat in stomac si a desfacut nasturele si fermoarul de la pantaloni. Dupa un timp a vrut sa mearga la toaleta si dupa ce a facut cativa pasi i-au cazut pantalonii in vine.Eu nu stiam de ce radeau cei din restaurant si cand m-am uitat prietenul meu nu stia ce sa zica si suparat spunea:ce n-ati mai vazut izmene pana acum? pentru ca am uitat sa va spun ca avea indispensabili pe el.