| Șușșș a întrebat:

Hei TPU.Probabil ca nu toti de aici stiti la ce ma refer, dar, incerc si eu.In cartierul Titan (pe langa statia de metrou Costin Georgian) este o cladire mare, cu geamuri sparte, cu graff-uri pe ea, undeva sus pe ea scrie cu graff rosu ATM, si am auzit ca in ea vin Satanisti.Eu am fost pe langa ea, dar deocamdata nu am avut curaj sa intru la cate am auzit despre locul ala.
Cine a fost inauntru sau cunoaste persoane care au intrat acolo, sau daca ati auzit zvonuri, povestiti tothappy. Multumesc!

2 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Man.ia 3-4 lanterne ca poate primele 2-3 se sting.stii u ...straniu...happy
2.ia si o lumanare sua poate un set sa pui la morti
3.ia 10 persoane cu tine ca 5-6 dispar sigur
4.sa iti iei ceva moale raw in picioare ca sigur cadeti sub podea laughing
5.luati u nciocan sa bateti blanile care scartatie
6. ulei pentru usi
7.de preferabil 1-2 fete frumoase ca sa le ia pe ele primele laughing
8.un telefgon pentru barfa...
9.niste mancare dar sa ajunga si la morti
10.maine 30/4/2011 sfarsitul lumi laughing

| PachetelDeFericire a răspuns:

Nu intraaa. Nu vreau sa te pierd puppy dog eyes
Te iubeeesc big hug puppy dog eyes