| WeakSide a întrebat:

Simt ca deja nu mai pot, vreau sa-mi indeplinesc visul cu fotbalul, dar 3 cluburi m-au respins. Nu pot sa cred ca s-a intamplat asta și efectiv nu mai găsesc alte cluburi in orasul meu, nu ma imaginez fara fotbal.

2 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Fotbalul nu este o meserie de viitor, mai bine te concentrezi pe altceva si lasi fotbalul sa ramana un hobby. Sunt foarte puțini oameni care ajung sa castige bani din fotbal, iar aia sunt cei mai buni. Probabil ca nu ai fost suficient de bine pregatit, sfatul meu este sa te antrenezi mai mult, sa joci cat mai des cu prietenii fotbal, pentru ca nu ai cum să nu fii bun la ceva daca exersezi in fiecare zi

| WeakSide explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Crede ma ca am facut si inca fac sacrificii sa devin fotbalist e visul meu. Ma trezesc la 6 30 si pe la 7 ies sa mă antrenez dupa plec la școală cu gândul ca trebuia sa fiu la un club... e un sentiment de durere sa nu poti sa faci ceea ce-ti doresti.