| Edy_Macinca_1999 a întrebat:

Hei TPU: Srie cineva daca Allison Argent se va intoarce in sezonul 7 din Teen Wolf? Am auzit ca s-ar putea sa se intoarca, ca si varcolac...sau asa ceva...

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Se intoarce si o sa fie in rolul lui Marie-Jeanne

| Edy_Macinca_1999 explică (pentru BroascaCuElice):

[personajul lui Marie-Jeanne nu e in sez 5 ep 18? se intoarce si in sez 7? ]

| katajkvs a răspuns:

Ă, nu știu cine ți-a spus ție asta dar sezonul 7 nu se mai face. O să apară în vară ultimele zece episoade din sezonul 6 și asta a fost. Iar "zvonul" cu vârcolacul e de fapt un fanart de pe twitter cu o poză, unele fane cred că ea se va întoarce asemenea mătuși ei, Kate.
Nu cred că se va întoarce deoarece actrița care o joacă pe Allison lucrează la un nou film, din câte am "auzit" eu. Fundă?

| Edy_Macinca_1999 explică (pentru katajkvs):

Si sezonul 7 de ce nu se mai face? sad

| katajkvs a răspuns (pentru Edy_Macinca_1999):

Sezonul se termină în vară. Și eu mi-aș dori să se facă sezonul 7 foarte mult, dar producătorii au decis să îl termine. Mai apar 10 episoade (ultimele) în vară. crying Se face continuare la sezonul 6, adică apare 6B. Fundă?