| Nayuky a întrebat:

Hei tpu.Stie cineva un site pe care pot citi Ion,Enigma Otiliei, Morometii si Ultima noapte de dragoste si prima noapte de razboi? Daca au mai multe volume am nevoie de toate.
Dau fundita..Multumesc^.^^.^

Răspuns Câştigător
| Dana9715 a răspuns:

Http://cartielectronice.blogspot.ro/......liviu.html aici este ion restul cauta-le tot aici pe site-ul asta trebuie sa le gasesti. FUNDA?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Aici poți citi povestirea pe scurt a romanului Enigma Otiliei http://www.lecturirecenzate.ro/2011/08/15/enigma-otiliei-1/