| addasiatat a întrebat:

stie vreo fata vreun sampon care iti coloreaza parul? multumesc. funda

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Depinde ce culoare il ai tu si ce culoare vrei sa iti faci. daca esti satena sau blonda poti incerca cu samponul silver de la kallos ala il face incepand de la cenusiu,verzui, argintiu, mov. daca esti bruneta nu stiu ce sampon ti.ar fi de folos

| Bris a răspuns:

Nu,nu stiu dar am facut odata o farsa la o fata care imi folosea samponul intruna si i-am pus colorant alimentar in samponul meu si a avut o adevarata incantare.